Kings Education
Levant Education
فرم مشاوره آنلاین

افتخارات آرتا

موسسه آرتا علم چیستا با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات فناوری ایران در سال 1392 تاسیس و تحت شماره 45622 به ثبت رسیده است. موسسه آرتاعلم چیستا با داشتن تسلط کافی برقوانین اعزام دانشجو در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان نقش بسزایی را ایفا می کند تا پلی باشد در جهت دسترسی به آینده ای روشنتر برای فرزندان ایران زمین.

از شما دعوت میکنیم از خدمات موسسه آرتا علم چیستا برخوردار شوید.

2410 2239 (21) 98+ - 0047 2239 (21) 98+ info@arta-study.com

خدمات

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

مشاوره های تحصیلی در موسسه آرتا علم رایگان میباشد و مشاورین این موسسه دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، به همین دلیل آگاهی کاملی از زندگی در خارج از کشور را دارند و میتوانند شما را به درستی هدایت کنند.

اخذ پذیرش

اخذ پذیرش

پذیرش تحصیلی و انتخاب موسسه آموزشی مناسب بر اساس رشته مورد نظر و معدل پیشین متقاضی انجام می پذیرد و مشاورین موسسه آرتا علم متقاضیان را در مراحل نوشتن personal statement، Resume و سایر مدارک مورد نیاز یاری مینمایند. مدت زمان دریافت پدیرش تحصیلی معمولا بین 1 تا 4 هفته به طول می انجامد.

همکاری در امور ویزا

همکاری در امور ویزا

امروزه با توجه به اینکه تحصیل در کشورهای دیگر یک ارزش اجتماعی و حتی در مواقعی یک تجمل  به حساب می آید  افراد فراوانی میل به تحصیل در خارج از کشور داشته و آرزو و آمال خیلی از افراد است و اگر این مهم با مطالعه دقیق و تحقیق فراوان صورت نگیرد چه بسا باعث ایجاد درد سر و مشقت فراوان حتی برای خانواده ی افراد میشود. موسسه آرتا علم چیستا با مجوز رسمی از وزارت علوم و فناوری متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را در کلیه امور اعم از پذیرش تحصیلی، مشاوره ویزا، ویزای دیدار (توریستی ) و همکاری های لازم پس از اخذ ویزا یاری می نماید.

هماهنگی اسکان

هماهنگی اسکان

پس از دریافت روادید تحصیلی براساس درخواست دانشجو و موجود بودن نوع اسکان با مراکز آموزشی هماهنگی های لازم از سوی موسسه انجام شده و اطلاعات محل اقامت پیش از سفر در اختیار متقاضی قرار میگیرد.

استقبال در فرودگاه

استقبال در فرودگاه

پس از دریافت روادید تحصیلی با در اختیار گذاشتن اطلاعات پرواز متقاضی با موسسه، میتوانیم هماهنگی های لازم را جهت استقبال در فرودگاه به عمل آوریم. بدین صورت که نماینده کالج در فرودگاه با در دست داشتن اطلاعات متقاضی، ایشان را تا محل اسکان همراهی خواهد کرد.

ویزای توریستی

ویزای توریستی

موسسه آرتا علم چیستا می تواند راهنماییها و کمکهای لازم را جهت اخذ ویزای توریستی (دیدار) به متقاضیان ارائه نماید.اعزام دانشجو موسسه آرتا علم با مجوز رسمی و ویزای توریستی به متقاضیان.

ویزا کارت

ویزا کارت

اخذ ویزا کارت (Visa Debit)  از انگلستان به نام شخص در کمترین مدت زمان برای متقاضیان،دانشجویان و خانواده ها با پشتیبانی 24 ساعته به زبان فارسی از ایران و انگلستان

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره های تحصیلی رایگان میباشد و مشاورین این موسسه دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، به همین دلیل آگاهی کاملی از زندگی در خارج از کشور را دارند و میتوانند شما را به درستی هدایت کنند.

مشاوره تحصیلی رایگان در موسسه اعزام دانشجو آرتا علم که با بیش از چند هزار مشاوره در زمینه های مختلف توانسته برای افراد واجد شرایط بسیار کار آمد واقع شود همچنین از مشاوره تحصیلی های انجام گرفته در آرتا علم میتوان به اخذ پذیرش در انگلستان ،همکاری در امور ویزا،تحصیل در انگلستان و ... اشاره کرد که با مجوز رسمی در این زمینه فعالیت خود را اریه میکند.

https://www.studybritish.com/ http://iran.levanteducation.com/

موسسه ی لونت با همکاری موسسه ی آرتا با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ی 45662 به عنوان شرکت بین المللی Levant Education Group که دفتر مرکزی آن در شهر استانبول واقع شده است فعالیت می نماید.موسسه ی Levant Education Group به عنوان یک شرکت بین المللی بی طرف و مطمئن با سی سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی اعزام دانشجو، با اعزام صدها دانشجو از کشورهای ترکیه، آذربایجان و ایران به خارج از کشور توانسته است اعتماد دانشجویان و خانواده هایشان را به خود جلب نماید. همچنین با همکاری رسمی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس با کیفیت آموزشی بالا مسیر صحیح موفقیت را به دانشجویان نشان می دهد.

مرکز زبان شکوه

مرکز زبان شکوه

بعد از گذشت قریب به 7 دهه از ایجاد شرکت شکوه ایران بر آن شدیم تا با بهره گیری از توان مدیریتی و علمی جوانان کشورمان به توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر موسسه زبان شکوه بپردازیم ، تا همانند گذشته پیشتاز در آموزش زبان به هموطنان عزیزمان باشیم. موسسه آرتا مفتخر است که بیش از 10 سال با موسسه شکوه همکاری داشته و این دو موسسه به طور...

سوالات متدوال

- دانشجوی بین الملل به چه کسی گفته میشود؟

هر دانشجویی که زبان اولش انگلیسی نباشد‌ و جزو اتحادیهٔ اروپا نباشد دانش آموزه خارجی‌ بحساب می آید.

- آیا با ویزای دانشجویی اجازه کار دارم؟

بله تمامی دانشجویان تمام وقت حق 20 ساعت اجازه کار را دارند.

- آیا همسر و فرزندم میتوانند درخواست ویزا دهند؟

بله پس از دریافت ویزای دانشجویی متقاضی میتوان برای دیگر افراد خانواده ویزای Dependent یا همان ویزای همراه درخواست داد.

- زمان پرداخت شهریه آموزشی به چه صورت می باشد؟

دانش آموزان غیر اروپایی که احتیاج به گرفتن ویزای دانشجوی دارند باستی مبلغ پیش پرداخت تعیین شده از سوی مراکز آموزشی را قبل از درخواست روادید پرداخت نمایند.

- آیا مبلغ پیش پرداخت در صورت عدم اخذ ویزا به من باز گردانده خواهد شد؟

در صورت عدم دریافت روادید تحصیلی با ارائه نامه رد ویزا پیش پرداخت انجام شده طبق ضوابط مراکز آموزشی به شما مستردد خواهد شد.

- نحوه پرداخت شهریه دوره آموزشی به چه صورت می باشد؟

شما بطور مستقیم شهریه دورهٔ آموزشی خود را به حساب بانکی کالج یا دانشگاه واریز خواهید کرد، در این ارتباط تمامی اطلاعات لازم به شما داده خواهد شد که چطور و چگونه واریز خواهید کرد

- برای شرکت در دوره های آکادمیک آیا نیاز به مدر ک IELTS/TOEFL دارم؟

بله برای شرکت در دوره های تحصیلی اعم از دوره های پیش دانشگاهی و دانشگاهی نیازمند مدرک معتبر زبان هستید.

- طول مدت دریافت پذیرش تحصیلی چه مدت می باشد؟

براساس دوره مورد نیاز گرفتن پذیرش تحصیلی بین 1 هفته تا 4 هفته می باشد.

رویدادها

اطلاعیه موسسه آرتا اعزام دانشجو

دانشجویانی که شانس حضور در ترم مهر ماه را از دست داده اند از هم اکنون می توانند برای  ترم دی/بهمن ماه اقدام نمایند

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

اعزام دانشجو-بهترین اعزام دانشجو-اعزام دانشجو انگلستان-تحصیل در انگلستان-هزینه تحصیل در انگلستان

برچسب ها :

اعزام دانشجو به قبرس,اعزام دانشجو به کانادا,اعزام دانشجو به انگلستان,اخذ ویزای توریستی,ویزای توریستی,هزینه تحصیلات در انگلستان,اعزام دانشجو,دوره های پیش پزشکی انگلستان,دوره های پزشکی در قبرس,دوره های پزشکی در انگلستان,دوره های Gcse,تحصیل در انگلستان,بهترین موسسه اعزام دانشجو,کالج بلیرز,کالج کینگز در ایران,کالج کینگز  ایران,کالج کینگز,نمایندگی کینگز در تهران,نمایندگی کینگز,دوره های آکادمیک در کالج انگلیس,دوره های آکادمیک در کالج انگلیستان,ویزای توریستی انگلستان,دوره های پیش پزشکی,تحصیل در انگلستان,دوره های تابستانی,دوره های پزشکی,کلاسهای زبان,هزینه تحصیل در انگلستان,ویزای توریستی وخانوادگی,هزینه اسکان در انگلستان,تحصیل در خارج,اعزام دانشجو,اخذ پذیرش انگلیس,همکاری در امور ویزا انگلیس,اخذ پذیرش انگلستان,همکاری در امور ویزا انگلستان,دوره های پیش پزشکی انگلستان,مشاوره تحصیلی در انگلستان,ویزای توریستی انگلیس,دوره های تحصیلی انگلیس,دوره های تحصیلی انگلیستان,دوره های آکادمیک در کالج انگلیس,هماهنگی اسکان در انگلیس,هماهنگی اسکان در انگلیستان,نمایندگی kings,نمایندگی کینگز,نمایندگی کینگز در ایران,کالج کینگز,کالج کینگز در ایران,آرتا علم سهند,نمایندگی کالج کینگز در ایران,دانشگاه emu در ایران,دوره های پزشکی در قبرس,موسسه اعزام دانشجو,تحصیل انگلستان,موسسه اعزام دانشجو,اخذ پذیرش در انگلیس,بورسیه تحصیلی انگلستان,اخذ پذیرش انگلیس,کالج کینگز انگلیس,دوره زبان انگلیس,اعزام دانشجو به خارج کشور,هماهنگی اسکان دانشجو,اعزام دانشجو انگلستان,اعزام دانشجو انگلیس,دوره های تحصیلی انگلستان,دوره های پیش پزشکی,ویزای توریستی,مشاوره تحصیلی به انگلستان

آرتـــا علــم چیـستـــا در نقشه
ارتباط با ما

دفتر مرکزی آرتا علم چیستا

آدرس

تهران - بلوار اندرزگو -ساختمان تیام- پلاک 18 واحد 10

تلفن

2410 2239 (21) 98+ - 0047 2239 (21) 98+

پست الکترونیک

info@arta-study.com

دفتر اصفهان

آدرس

اصفهان، فلکه فلسطین، روبروی بانک ملی، ساختمان موسسه فرهنگی و هنری شکوه تربیت

تلفن

001 227 132 03

دفتر مرکزی آرتا علم چیستا در استانبول

آدرس

Valikonağı Cad. Konak Apt. No:127 Kat:3 D.7 Nişantaşı, İstanbul 34363 Türkiye

تلفن

2543 231 212 90+

تعداد کل بازدیدکنندگان: 46283 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز: 35 نفر
تعداد افراد آنلاین: 6 نفر

1 5 9 11 12